Deelnemers

De deelnemerslijsten voor onze zwemtochten van dit jaar.

Vlissingen-Zoutelande

# Naam deelnemer Geb. Woonplaats Land
1 Joris Haest 1979 Oosterhout NL
2 Jeroen Hoffer 1977 Amsterdam NL
3 Flip Moerenhout 1960 Tilburg NL
4 Henriëtte Schreuders 1972 Dordrecht NL
5 Peronne Van der Kooij - Kraaijeveld 1970 Dordrecht NL
7 Jasper Woutersen 1991 Utrecht NL
8 Zoe Braal 1987 Tholen NL
9 Desiree Emmen 1992 Dongen NL
10 Dirk Voorbraak 1975 Hoogerheide NL
11 André Polfliet 1985 Oost-Souburg NL
12 Ed Beurskens 1966 Bergen op Zoom NL
13 Ingrid Verheije 1953 Breskens NL
14 Stefan Boskamp 1963 Utrecht NL
15 Pim Vogel 1960 Zwijndrecht NL
16 Marco van der Meulen 1966 Oostburg NL
17 Arjen De Zwart 1970 Tiel NL
18 Renko Fiks 1971 Hoogerheide NL
20 Robbert Briggeman 1988 Brielle NL
21 Rob Kamphuis 1967 Oosterhout NL
22 Tine Sommeijer 1975 Amsterdam NL
24 Marjon Huibers 1974 Amsterdam NL
25 Lex Hoogendam 1957 Hendrik Ido Ambacht NL
26 Harriet Van Sprang 1971 Delfgauw NL
27 Dion Staal 2002 Oosterhout NL
30 Daphne Wiskerke 1987 Sas van Gent NL
32 Koen Florijn 1986 Dordrecht NL
33 Wanny Haverkamp 1956 Hoeven NL
36 Walter Baart 1968 Culemborg NL
37 Peter de Pagter 1961 Oost-Souburg NL
38 Tristan Kloet 2002 Krabbendijke NL
39 Dick Kuijsters 1974 Rijen NL
40 Sander Provoost 2003 Axel NL
41 Gemma Hereijgers 1962 Bosschenhoofd NL
43 Tommy Wouters 1984 Eindhoven NL
45 Dolph Kamphuis 1963 Vlissingen NL
46 Jan Brink 1962 Vlissingen NL
47 Seppe Sels 1990 Oelegem BE
48 Ludo Pauwels 1962 Oelegem BE
49 Kees van Geel 1953 Gouda NL
50 Gertjan Nieuwenkamp 1968 Middelburg NL
52 Miriam van Noorden 1991 Sint-Laureins BE
53 Vincent Keijmel 1991 Breskens NL
56 Joost Sanderse 1977 's-Heer Hendrikskinderen NL
57 Karin van Nassau 1966 Breda NL
58 Tom van Gils 1995 Zierikzee NL
59 Kirsten Walraven 2000 Oost-Souburg NL
60 Marenne Huigh 1999 Cadzand NL
61 Peter Claes 1967 Sluiskil NL
62 Peter van der Zande 1973 Dinteloord NL
63 Yuri Admiraal 1977 Numansdorp NL
64 Frans Martens 1962 Teteringen NL
65 Peter Dijkwel 1962 Sheerarendskerke NL
66 Emiel Flipse 1986 Vlissingen NL
69 Rene van Oudenaarde 1983 Sint Annaland NL
70 Pauline Koetsier 1976 Velp NL
71 Hans Roodzant 1960 Arnhem NL
72 Huib Struijk 1966 Middelburg NL
73 Matthijs Ruitenbeek 1972 Terneuzen NL
74 Vincent Eijt 1967 Zoetermeer NL
75 Harald Mulder 1967 Bleiswijk NL
76 Colin Weeland 1987 Vlissingen NL
78 Dorien Verweij 1982 Groede NL

Westkapelle-Zoutelande

# Naam deelnemer Geb. Woonplaats Land
1 Joris Haest 1979 Oosterhout NL
3 Flip Moerenhout 1960 Tilburg NL
4 Henriëtte Schreuders 1972 Dordrecht NL
5 Peronne Van der Kooij - Kraaijeveld 1970 Dordrecht NL
6 Peter Winters 1960 Bergen op Zoom NL
7 Jasper Woutersen 1991 Utrecht NL
8 Zoe Braal 1987 Tholen NL
9 Desiree Emmen 1992 Dongen NL
10 Dirk Voorbraak 1975 Hoogerheide NL
11 André Polfliet 1985 Oost-Souburg NL
12 Ed Beurskens 1966 Bergen op Zoom NL
13 Ingrid Verheije 1953 Breskens NL
14 Stefan Boskamp 1963 Utrecht NL
15 Pim Vogel 1960 Zwijndrecht NL
16 Marco van der Meulen 1966 Oostburg NL
17 Arjen De Zwart 1970 Tiel NL
18 Renko Fiks 1971 Hoogerheide NL
19 Christie Janse 1959 Vlissingen NL
21 Rob Kamphuis 1967 Oosterhout NL
25 Lex Hoogendam 1957 Hendrik Ido Ambacht NL
26 Harriet Van Sprang 1971 Delfgauw NL
27 Dion Staal 2002 Oosterhout NL
28 John Hussaarts 1964 Tholen NL
30 Daphne Wiskerke 1987 Sas van Gent NL
31 Mattijs Wever 1971 Amstelveen NL
32 Koen Florijn 1986 Dordrecht NL
33 Wanny Haverkamp 1956 Hoeven NL
36 Walter Baart 1968 Culemborg NL
37 Peter de Pagter 1961 Oost-Souburg NL
38 Tristan Kloet 2002 Krabbendijke NL
39 Dick Kuijsters 1974 Rijen NL
40 Sander Provoost 2003 Axel NL
41 Gemma Hereijgers 1962 Bosschenhoofd NL
42 Yolanda Evenblij 1962 Oegstgeest NL
44 Lars Walrave 1971 Amsterdam NL
45 Dolph Kamphuis 1963 Vlissingen NL
46 Jan Brink 1962 Vlissingen NL
47 Seppe Sels 1990 Oelegem BE
48 Ludo Pauwels 1962 Oelegem BE
49 Kees van Geel 1953 Gouda NL
50 Gertjan Nieuwenkamp 1968 Middelburg NL
51 Saskia Van Bodegom 1981 Geervliet NL
52 Miriam van Noorden 1991 Sint-Laureins BE
53 Vincent Keijmel 1991 Breskens NL
55 Tonny Vinke 1967 Breskens NL
56 Joost Sanderse 1977 's-Heer Hendrikskinderen NL
57 Karin van Nassau 1966 Breda NL
58 Tom van Gils 1995 Zierikzee NL
59 Kirsten Walraven 2000 Oost-Souburg NL
60 Marenne Huigh 1999 Cadzand NL
61 Peter Claes 1967 Sluiskil NL
64 Frans Martens 1962 Teteringen NL
65 Peter Dijkwel 1962 Sheerarendskerke NL
66 Emiel Flipse 1986 Vlissingen NL
69 Rene van Oudenaarde 1983 Sint Annaland NL
72 Huib Struijk 1966 Middelburg NL
73 Matthijs Ruitenbeek 1972 Terneuzen NL
76 Colin Weeland 1987 Vlissingen NL
77 Woutet Moes 1970 Bergen op zoom NL
78 Dorien Verweij 1982 Groede NL

Dishoek–Zoutelande

# Naam deelnemer Geb. Woonplaats Land
1 Joris Haest 1979 Oosterhout NL
3 Flip Moerenhout 1960 Tilburg NL
4 Henriëtte Schreuders 1972 Dordrecht NL
5 Peronne Van der Kooij - Kraaijeveld 1970 Dordrecht NL
6 Peter Winters 1960 Bergen op Zoom NL
7 Jasper Woutersen 1991 Utrecht NL
8 Zoe Braal 1987 Tholen NL
9 Desiree Emmen 1992 Dongen NL
10 Dirk Voorbraak 1975 Hoogerheide NL
11 André Polfliet 1985 Oost-Souburg NL
12 Ed Beurskens 1966 Bergen op Zoom NL
13 Ingrid Verheije 1953 Breskens NL
14 Stefan Boskamp 1963 Utrecht NL
15 Pim Vogel 1960 Zwijndrecht NL
16 Marco van der Meulen 1966 Oostburg NL
17 Arjen De Zwart 1970 Tiel NL
18 Renko Fiks 1971 Hoogerheide NL
19 Christie Janse 1959 Vlissingen NL
21 Rob Kamphuis 1967 Oosterhout NL
25 Lex Hoogendam 1957 Hendrik Ido Ambacht NL
26 Harriet Van Sprang 1971 Delfgauw NL
27 Dion Staal 2002 Oosterhout NL
29 Joost Leijnse 1981 Bergen NL
30 Daphne Wiskerke 1987 Sas van Gent NL
31 Mattijs Wever 1971 Amstelveen NL
32 Koen Florijn 1986 Dordrecht NL
33 Wanny Haverkamp 1956 Hoeven NL
34 Sjoerd de Jongh 1977 Vlissingen NL
35 Corine Oele-Sandee 1972 Kapelle NL
36 Walter Baart 1968 Culemborg NL
37 Peter de Pagter 1961 Oost-Souburg NL
38 Tristan Kloet 2002 Krabbendijke NL
39 Dick Kuijsters 1974 Rijen NL
40 Sander Provoost 2003 Axel NL
41 Gemma Hereijgers 1962 Bosschenhoofd NL
44 Lars Walrave 1971 Amsterdam NL
45 Dolph Kamphuis 1963 Vlissingen NL
46 Jan Brink 1962 Vlissingen NL
47 Seppe Sels 1990 Oelegem BE
48 Ludo Pauwels 1962 Oelegem BE
49 Kees van Geel 1953 Gouda NL
50 Gertjan Nieuwenkamp 1968 Middelburg NL
51 Saskia Van Bodegom 1981 Geervliet NL
52 Miriam van Noorden 1991 Sint-Laureins BE
53 Vincent Keijmel 1991 Breskens NL
54 Sacha Fiks 1971 Hoogerheide NL
55 Tonny Vinke 1967 Breskens NL
56 Joost Sanderse 1977 's-Heer Hendrikskinderen NL
57 Karin van Nassau 1966 Breda NL
58 Tom van Gils 1995 Zierikzee NL
59 Kirsten Walraven 2000 Oost-Souburg NL
60 Marenne Huigh 1999 Cadzand NL
61 Peter Claes 1967 Sluiskil NL
64 Frans Martens 1962 Teteringen NL
65 Peter Dijkwel 1962 Sheerarendskerke NL
66 Emiel Flipse 1986 Vlissingen NL
69 Rene van Oudenaarde 1983 Sint Annaland NL
72 Huib Struijk 1966 Middelburg NL
73 Matthijs Ruitenbeek 1972 Terneuzen NL
76 Colin Weeland 1987 Vlissingen NL
77 Woutet Moes 1970 Bergen op zoom NL
78 Dorien Verweij 1982 Groede NL

Oostkapelle–Domburg

# Naam deelnemer Geb. Woonplaats Land
1 Joris Haest 1979 Oosterhout NL
3 Flip Moerenhout 1960 Tilburg NL
4 Henriëtte Schreuders 1972 Dordrecht NL
5 Peronne Van der Kooij - Kraaijeveld 1970 Dordrecht NL
6 Peter Winters 1960 Bergen op Zoom NL
7 Jasper Woutersen 1991 Utrecht NL
8 Zoe Braal 1987 Tholen NL
9 Desiree Emmen 1992 Dongen NL
10 Dirk Voorbraak 1975 Hoogerheide NL
11 André Polfliet 1985 Oost-Souburg NL
12 Ed Beurskens 1966 Bergen op Zoom NL
13 Ingrid Verheije 1953 Breskens NL
14 Stefan Boskamp 1963 Utrecht NL
15 Pim Vogel 1960 Zwijndrecht NL
16 Marco van der Meulen 1966 Oostburg NL
17 Arjen De Zwart 1970 Tiel NL
18 Renko Fiks 1971 Hoogerheide NL
19 Christie Janse 1959 Vlissingen NL
21 Rob Kamphuis 1967 Oosterhout NL
23 Michiel van Gemert 1974 Losser NL
25 Lex Hoogendam 1957 Hendrik Ido Ambacht NL
26 Harriet Van Sprang 1971 Delfgauw NL
27 Dion Staal 2002 Oosterhout NL
28 John Hussaarts 1964 Tholen NL
29 Joost Leijnse 1981 Bergen NL
30 Daphne Wiskerke 1987 Sas van Gent NL
31 Mattijs Wever 1971 Amstelveen NL
32 Koen Florijn 1986 Dordrecht NL
33 Wanny Haverkamp 1956 Hoeven NL
34 Sjoerd de Jongh 1977 Vlissingen NL
35 Corine Oele-Sandee 1972 Kapelle NL
36 Walter Baart 1968 Culemborg NL
37 Peter de Pagter 1961 Oost-Souburg NL
38 Tristan Kloet 2002 Krabbendijke NL
39 Dick Kuijsters 1974 Rijen NL
40 Sander Provoost 2003 Axel NL
41 Gemma Hereijgers 1962 Bosschenhoofd NL
45 Dolph Kamphuis 1963 Vlissingen NL
46 Jan Brink 1962 Vlissingen NL
47 Seppe Sels 1990 Oelegem BE
48 Ludo Pauwels 1962 Oelegem BE
49 Kees van Geel 1953 Gouda NL
50 Gertjan Nieuwenkamp 1968 Middelburg NL
51 Saskia Van Bodegom 1981 Geervliet NL
52 Miriam van Noorden 1991 Sint-Laureins BE
53 Vincent Keijmel 1991 Breskens NL
55 Tonny Vinke 1967 Breskens NL
56 Joost Sanderse 1977 's-Heer Hendrikskinderen NL
57 Karin van Nassau 1966 Breda NL
58 Tom van Gils 1995 Zierikzee NL
59 Kirsten Walraven 2000 Oost-Souburg NL
60 Marenne Huigh 1999 Cadzand NL
61 Peter Claes 1967 Sluiskil NL
64 Frans Martens 1962 Teteringen NL
65 Peter Dijkwel 1962 Sheerarendskerke NL
66 Emiel Flipse 1986 Vlissingen NL
67 Corine de Graaf 1973 Oud-Alblas NL
68 Willem Blokland 1966 Sliedrecht NL
69 Rene van Oudenaarde 1983 Sint Annaland NL
72 Huib Struijk 1966 Middelburg NL
73 Matthijs Ruitenbeek 1972 Terneuzen NL
76 Colin Weeland 1987 Vlissingen NL